Enerji Merkezleri Renkleri Ve Anlamları

5 dk okuma süresi


Abone ol
4
4 Puan


Değerli okuyucularım, Akıl/Beden/Ruh bileşimini oluşturan enerji merkezlerini anlamak, onları bilmek kendimizi tanımamız yolunda en önemli unsurlardandır.

Yaratılışımızı algılayabilmek ise en başta kendimizi tanıyabilmekten geçer. Bu kadim bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

KIRMIZI:

İlk dengeleme Malkuth ya da Dünya’nın kırmızı-ışın bileşimi denen titreşimsel enerji bileşimine aittir. Bu enerjiyi anlamak ve kabul etmek temeli oluşturur.

TURUNCU :

 İkinci tıkanma enerji bileşimi turuncu enerji bileşimi de denen duygusal ya da kişisel bileşimdir. Bu enerji kendini genellikle kişisel gariplikler, yabansılıklar, ya da benliğin utangaç biçimde anlaşılması ve kabul edilmesiyle belirginleştirir.

SARI:

üçüncü tıkanma ise ego (benlik) adını verdiğiniz şeye çok benzer. Bu sarı-ışın ya da güneş sinir ağı (karın boşluğu) merkezidir. Bu merkezdeki tıkanıklıklar çok kez insanın gücünü kullanma , güç kullanarak başkalarını yönetme, yakınları ve ilişkide olduğu diğer insanlarla ilgili sosyal davranış bozuklukları şeklinde ortaya çıkar.

YEŞİL:

Kalp merkezi ya da yeşil ışın merkezi, üçüncü yoğunluk derecesi varlıklarının sonsuz zekaya doğru atlama yapabilecekleri bir başlangıç noktasıdır. Bu bölgede ki tıkanıklıklar ise evrensel sevgi ya da şefkat ve merhamet konusunda güçlükler çekmek konusunda karşımızda olur.

MAVİ:

Mavi-ışın enerji merkezi ise hem içeri hem de dışarı doğru enerji akımı olabilen ilk merkezdir. Bu bölgede ki tıkanıklıklarda kişi ruh/akıl bileşimini anlamakta güçlük çeker ve başka varlıklardan gelecek iletişimi de kabul etmekte zorlanırlar. 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaş!

4
4 Puan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Mükemmel Mükemmel
2
Mükemmel
Çok Güzel Çok Güzel
1
Çok Güzel
Güzel Güzel
1
Güzel
Sasirtici Sasirtici
0
Sasirtici
Kötü Kötü
0
Kötü
Baya Kötü Baya Kötü
0
Baya Kötü
Çöp Çöp
0
Çöp
Aziz Yılmazer
Merhaba dostlar, spirituelizm, parapsikolji ve okültizm alanlarında derin araştırmalar ve deneyler yapıyorum. Deneyimlerimi ve araştırmalarımı sizlerle bu mecra üzerinden paylaşacağım. Sevgiyle kalın.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir