Ezoterik Konulu Büyücülük İçerikli Dizi Önerileri

5 dk okuma süresi


Abone ol
2
2 Puan

Sevgili dostlar ilgi duyanlara özel içerisinde büyücülük, cadılık, inisiye ve ayinler olan. Bazen paralel evrenler bazen astral evrenlerde geçen bazı diziler önereceğim. ( Buraya tıklayarak ‘Astral Seyahat’ hakkında ki yazıma ulaşabilirsiniz.)

ARES

Ezoterik bir örgütün elite üyeleri ve örgüte yeni katılan üyelerle birlikte başlayan gerim gerim gerileceğiniz bir hikaye.

Luna Nera

17. yüzyılda cadıların gizemli Dünyasında dönen bu dizi içerisinde ki müziklerle bile sizi büyüleyecek. Gerçekçi işlenmiş konusu ve sürükleyiciliğiyle başından kalkamayacağınız için yanınızda atıştırmalık şeyler bulundurun.

Outlander

Bu dizimiz de ise paralel evren konusu işlenmiş. Dizide bir şekilde zaman yolcusu olan bir kadının hikayesi anlatılıyor. İyi seyirler…

The Magicians

Büyülerin, büyü güçlerinin ve büyücü savaşlarının olduğu bir dizi.
Gerçek Dünyanın hemen içinde meğer ne büyücü klanları ve okulları varmış meğer… İzlerken bazı şeyleri denerken kendinizi bulabilirsiniz.

The Order

Büyücüler ve Ezoterik tarikatlar konulu bir dizi fakat bu sefer kurt adam gibi fantastik şeylerle de çeşitlendirilmiş bir dizi. Unutmayın her büyünün bir karşılığı vardır! İyi Seyirler…


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaş!

2
2 Puan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Çok Güzel Çok Güzel
2
Çok Güzel
Güzel Güzel
0
Güzel
Sasirtici Sasirtici
0
Sasirtici
Kötü Kötü
0
Kötü
Baya Kötü Baya Kötü
0
Baya Kötü
Çöp Çöp
0
Çöp
Aziz Yılmazer
Merhaba dostlar, spirituelizm, parapsikolji ve okültizm alanlarında derin araştırmalar ve deneyler yapıyorum. Deneyimlerimi ve araştırmalarımı sizlerle bu mecra üzerinden paylaşacağım. Sevgiyle kalın.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir