GTA V Ücretsiz Olabilir!!

4 dk okuma süresi


Abone ol
0

GTA serisinin 5. oyunu olan GTA V (GTA 5), Epic Games tarafından platformda ücretsiz olacağı iddiası söz konusu.

Rockstar Games’in en popüler oyunu olan Gta 5 çok fazla kitleye sahip, Online ve FiveM gibi modları ile de kendini geliştiren oyun, yarından itibaren ücretsiz olabilir.

Epic Games’i bir çoğumuz bilmekte, hatta son zamanlarda oyunları ücretsiz yapması ile de favori olmuş durumda. Epic Games Store düzenli olarak oyunlar üzerinde ya güzel indirimler sunuyor ya da tamamen ücretsiz yaparak ön plana çıkıyor. Şimdi ortaya atılan iddiaya göre oyun aleminin en başarılısı olarak gösterilen ve yeni oyununun sabırsızlıkla beklendiği GTA 5 için yarın ücretsiz olacağı söylendi.

Normalde GTA 5’in dağıtım hakkı Steam platformu üzerinden, ancak Reddit’te ortaya atılan iddiaya göre, Rockstar Games, Epic Games Store ile anlaştı ve bu sebeple oyun ücretsiz hale gelecek.

Epic Games Store‘un diğer oyunlarına bakıldığında, internet alemi ve haber siteleri bu söz konusu sürpriz oyunun GTA 5’in ücretsiz sürümü Premium Edition olabileceğini söylüyor..


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Çok Güzel Çok Güzel
0
Çok Güzel
Güzel Güzel
0
Güzel
Sasirtici Sasirtici
0
Sasirtici
Kötü Kötü
0
Kötü
Baya Kötü Baya Kötü
0
Baya Kötü
Çöp Çöp
0
Çöp
Burak Özçelik
Merhaba ben Burak, Biyoteknoloji okuyorum, Bilim, Sanat, Tarih, Teknoloji, Astronomi gibi alanlara çok meraklıyım, Araştırmayı gözlemlemeyi ve yazmayı çok severim, hayatın farklı konularını ele aldığım bu profile hoş geldiniz. Unutmayın bir düzen oluşturmak istiyorsak bunu kaos'la yapmalıyız.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir