KORONA VİRÜS BİR SUİKAST Mİ?

5 dk okuma süresi


Abone ol
2
2 Puan

DAVID ROCKEFELLER:

Açıklık getireyim; İnsan sağlığındaki gelişmeler hayat sonlanma oranında son 40 yılda %60’lık düşüşe neden oldu. Aynı dönemde ortalama insan ömrü 1950’lerde 46 yıl iken, bugün (2010 yılı için) 63 yıla yükseldi. Bu sadece bireysel olarak beğenebildiğimiz bir gelişme. Bu pozitif sonuçlar insan nüfusu için iyi gözükse de aynı zamanda kısa sürede insan nüfusu da 6 milyarı aştı. Ve 2020 yılında rahatlıkla 8 milyarı aşabilir. Nüfus artışının negatif etkisi, tüm dünyadaki ekosistemi açık bir şekilde tehdit etmekte.

“David Rockefeller speaks about population control” adlı youtube videosundan türkçeye çevirilmiştir.
DAVID ROCKEFELLER

Yukarıda okudunuz metin 10 sene önce David Rockefeller tarafından bir canlı yayında söylenmiştir. Bu günlerde tüm dünyada yayılan Korona Virüs ’ün planlı mı yoksa plansız bir şekilde, kendiliğinden ortaya çıkan bir virüs mü olduğu sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Rockefeller’in söylediğine göre bu artışın önüne bir şekilde geçilmezse tüm dünyadaki ekosistem yok olma yolunda ilerleyecektir. 10 sene öncesinden 2020 yılının söylenmesi bir tesadüf olmamalı. Onca yıl içerisinden 2020 yılının seçilmesi ve İD2020 gibi başka projelerin geçmiş yıllardan başlaması sizce de tesadüf mü?

DÜNYANIN EN ZENGİN AİLESİ OLAN ROCKEFELLER AİLESİ

Tüm bunlar daha da büyük bir soru doğuruyor. Yoksa korona virüs salgını sadece bahsedilen yeni dünya düzeni için yapılacak salgınların bir ön hazırlığı mı?

Burak Hamzaoğlu


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaş!

2
2 Puan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Çok Güzel Çok Güzel
2
Çok Güzel
Güzel Güzel
0
Güzel
Sasirtici Sasirtici
0
Sasirtici
Kötü Kötü
0
Kötü
Baya Kötü Baya Kötü
0
Baya Kötü
Çöp Çöp
0
Çöp
Uğur Karakaş
nam-ı değer Meanwhile In Turkey

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir