LEGENDS OF RUNETERRA (LOR) TÜM TELEFON VE PC’LERDE!

5 dk okuma süresi


Abone ol
0

League of Legends’in yapımcısı olan RİOT Games’ten bir muhteşem oyun daha… Herkesin merakla beklediği diğer kart oyunlarını solda sıfır bırakacağı düşünülen Legends of Runeterra ile RİOT Games bir başyapıta daha imza attı.

Oyunları genellikle ilk yaptıkları oyuna dayanan RİOT Games 2019’un başlarında çıkaracağı yeni oyunların sinyallerini vermişti. 24 Ocak’da açık beta dönemiyle karşımıza çıkan oyun 2019’un sonlarında kısa bir deneme sürümü ile oyunculara tanıtılmıştı. Peki Legends of Runeterra nedir, nasıl oynanır?

LEGENDS of RUNETERRA NEDİR?NASIL OYNANIR?

Kendi stratejinizi belirlediğiniz ve diğer RİOT GAMES oyunları gibi akıl oyunları yapmanızı gerektiren fakat diğerlerinden farklı olarak bunun bir kart oyunu olması dikkatleri üzerine topluyor. Oyunun başlıca amacı rakibinden daha üstün kartlar elde edip onu alt etmek.Aynı normal kart oyunlarındaki gibi destenizin güzel olması gerekiyor. Peki nasıl?Oyun içerisinde zamanla olmakla birlikte marketten de istediğiniz karta koleksiyonunuz için erişebilirsiniz. Rakibinizle sürekli olarak bir kapışma içerisinde olduğunuz bu oyun için ayrıntılı bilgiyi RİOT GAMES resmi internet sitesinden bulabilir, oyunu da akıllı telefonlarınızdan yada pc’den indirip oynayabilirsiniz.

LOR’UN MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER(PC İÇİN)?

  • Windows :
    • 64-bit Windows 7, 8.1 ya da 10
    • 3 GHz işlemci
    • 4 GB RAM
    • 512 MB veya daha fazla ekran kartı belleğine (VRAM) sahip GPU
  • Mac OS : Desteklenmiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Çok Güzel Çok Güzel
0
Çok Güzel
Güzel Güzel
0
Güzel
Sasirtici Sasirtici
0
Sasirtici
Kötü Kötü
0
Kötü
Baya Kötü Baya Kötü
0
Baya Kötü
Çöp Çöp
0
Çöp
Enes Malik
Doğma büyüme Hataylıyım.İlkokul ve Ortaokulu Hatay'da okudum.Lisede hazırlık ve 9. sınıf olmak üzere Ankara'da 2 yıl kaldım.Sonra Hatay'a geri döndüm. Hayatım boyunca spora yatkın bir yapım oldu onun yanı sıra ise hep bir şeyler karaladım.Yazma becerimin yüksek olduğu alan şiir fakat deneme yönünde yazı yazmayı da severim.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir