Netflix Dizi Önerisi

9 dk okuma süresi


Abone ol
20
5 Paylaşılma, 20 Puan

Bugün kendimde izlediğim veyahut bitirdiğim dizileri sizlere tanıtacağım, pişman olmayacaksınız.

THE RAİN

Yağmuru düşünün sizi ıslatan, vücudunuzu minerale doyuran ama bu yağmur öyle değil içinde bir virüs bulunduran bu yağmur sizin sonunuzu getirecek, izlemeye değer bir dizi olan The Rain’in konusuda tam olarak bu. Biyoteknoloji şirketi olan Apollan’da üretilen bir virüs nedeni ile insanlık durma noktasına gelmiştir, virüs’ün yaratıcısı Rasmus ve Simone’nin bilim insanı babasıdır, İlk 6 yıllarını bir sığınakta geçiren bu iki kardeş 6 yıl boyunca babalarının geri dönüp onları kurtarmasını bekler ama sonunda dayanamayıp babalarını bulmak için sığınaktan çıkarlar.


FREUD

Sigmund Freud hipnoz ustası ve nörolog. Sigmund Freud’un hayatını anlatan dizinin 1. sezonu platformda paylaşıldı, Freud dizisi 19. yüzyıl viyanasında geçen Psikoloji ve Manipülasyon teknikleriyle sizi kendine çeken bir dizi, akıl hastahanesinde çalışan Freud hastaları hipnoz tekniği ile iyileştirebileceğini düşünür, rastlantı sonucu bir polis şefiyle tanışan Freud ona vakalarında yardımcı olmaya çalışır, ancak tanıştığı mükemmel ötesi bir kadınla daha tehlikeli işlere girer. Hipnoz ve Manipülasyon konularına merakınız varsa kaçırmayın derim.


MESSIAH

Şahsen ben bile onun Mesih olduğunu düşündüm ve hala düşünüyorum. 1. sezonu yayınlanan MESSIAH, Ruhani bir hareket başlatan ve kim olduğunu nerden geldiği bilinmeyen biri devlet başkanlarını çok korkutur MOSSAD ve CIA tarafından aranmaya başlar ancak hep bir şekilde ellerinden kurtulur, her din’e hitap eden bu adam bir kilisedeki papazıda etkiler ve papaz ona bu yolda yardımcı olmaya çalışır, nereye gittiği ne amacı olduğu bilinmeyen adam bir gece ABD başkanı tarafından ziyaret edilir ABD başkanını bile etkileyen ve korkutan bu adam gerçekten mesih mi ? kafa karıştırıcı ve beyninizi zorlayacak bir dizi olan MESSIAH size önerimdir.


THE WITCHER

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, Ciri adındaki kaderini aramakta ve bu süreçte başından çok gizemli ve tehlikeli olaylar geçmektedir, Geralt’ın mutasyonları onu canavarlardan ve insanlardan korumaktadır, İnsanlar diyorum çünkü İnsanlar, Mutantları sevmez ama canavarlar konusunda tek gidebilecekleri kişiler Efsungerlerdir. Dizide Elfler, cüceler, cadılar ve büyücüler geçmektedir. Ha bir de Kara elfler onlar tehlikenin kendisidir. Efsungerlerin duygusu yoktur derler ancak Geralt güzelim Yennefer’a aşık olacaktır ve unutmayalım kaderi Ciri’yi bulmakta Yennefer ona yardım edecektir. Oyun serisini bile oynadığım delisi olduğum ve 2 kere bitirdiğim tek dizi ve iyiki de çıkmış belki çoğunuz izlediniz ama ben yine de yazmak istiyorum, bu dizi varya bu dizi üst seviye bir dizi süper ötesi bir dizi.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla da Paylaş!

20
5 Paylaşılma, 20 Puan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Mükemmel Mükemmel
2
Mükemmel
Çok Güzel Çok Güzel
0
Çok Güzel
Güzel Güzel
0
Güzel
Sasirtici Sasirtici
0
Sasirtici
Kötü Kötü
0
Kötü
Baya Kötü Baya Kötü
2
Baya Kötü
Çöp Çöp
0
Çöp
Burak Özçelik
Merhaba ben Burak, Biyoteknoloji okuyorum, Bilim, Sanat, Tarih, Teknoloji, Astronomi gibi alanlara çok meraklıyım, Araştırmayı gözlemlemeyi ve yazmayı çok severim, hayatın farklı konularını ele aldığım bu profile hoş geldiniz. Unutmayın bir düzen oluşturmak istiyorsak bunu kaos'la yapmalıyız.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir